Firma Řemesla s.r.o., založena v roce 1994 je stavební firma specializovaná v oblasti dřevovýroby. Řemesla disponují s výrobním areálem o rozloze okolo 3000 m², který produkuje široký sortiment výrobků pro stavbu, vybavení interiéru a v neposlední řadě zakázkový nábytek. Sídlo firmy, firemní kanceláře projekce, designu a zákaznické podpory jsou lokalizovány v administrativním objektu Wellnet.

Řemesla nabízí servis a podporu architektům, návrhářům interiéru, institucím jako jsou univerzity a nemocnice, stavebním a podlahářským firmám, developerům a majitelům realit. K široké variabilitě projektů, kterých se ujímáme, taktéž poskytujeme širokou škálu služeb, které pomůžou našim klientům v jejich aktivitách. Poradenství v oblasti volby vhodného materiálů, implementace rozpočtu klientů do volby vhodné koncepce projektu a technická podpora jsou samozřejmostí.

Výrobní hala, umístěná v areálu Fakultní Nemocnice Olomouc, je plně vybavena k produkci nábytku a vybavení interiérů z laminátových desek a dřevitých materiálů. Tým profesionálních stolařů zabezpečuje nejvyšší kvalitu při výrobě a instalaci nábytku chemických laboratoří a výzkumných pracovišť, kuchyňských linek a zařízení komerčních a kancelářských prostor.

Dřevovýroba ve Velké Bystřici u Olomouce je svým technologickým zařízením určena k produkci profilovaných lišt, dřevěných stavebních prvků, dřevěného nábytku, vybavení interiérů a jejich povrchové úpravě. Profesionálně volené materiály a detailní kontrola výstupu produkce zajišťuje vysokou kvalitu finálních výrobků. Níže jsou zmíněny produkty zařazeny do výroby.

  • Kuchyně
  • Laboratorní nábytek
  • Podlahové profilové lišty. Profily najdete zde na webových stránkách.
  • Obložkové profilové lišty
  • Stropní profilové lišty
  • Dřevěné masivní dveře
  • Dřevěné výrobky a nábytek z masivu
  • Euro-okna

Našim cílem je rozvoj odvětví dřevovýroby a proto přinášíme nejen nové produkty na český trh, ale i inspiraci architektům a návrhářům interiérů.

Výroba našich profilových lišt je neustále rozšiřována novými elementy uplatňovanými v designu tradičního i moderního charakteru. Za jejich krásou se skrývá funkčnost, dodávající interiéru architektonickou hodnotu. Profilové lišty jsou vždy elegantním řešením přechodu materiálů a ploch, efektivně zdůrazňující pocit komfortu a reprezentativního prostředí. Široké spektrum výrobků profilových lišt je především uplatňováno v hotelovém a bytovém designu a návrhu komerčních prostor. Mnohdy, jakožto vůdčí element charakteru a unikátního stylu interiéru.

Dodržení několika technických zásad při instalaci je klíčem k docílení úspěšné realizace i sofistikovaných projektů.

Těšíme se na spolupráci.