LOKALITA
Wellnerova 5, 77900 Olomouc
Čtyřpodlažní budova pro ubytování studentům se nachází v bezprostřední blízkosti centra Olomouce. Výhodou je také napojení na městskou hromadnou dopravu.

POPIS
Bývalá administrativní budova v Olomouci na Wellnerově ulici prošla celkovou rekonstrukcí interiéru v roce 2010 a nabízí komfortní ubytování studentů po celý akademický rok. Na každém patře jsou vybavené kuchyňky a sociální zařízení. Free Wi-Fi v celém objektu pro využití studentů je samozřejmostí. Objekt je vybaven kamerovým systémem a vchod do budovy je zabezpečen elektronickým zámkem. Ty zajišťují nerušené ubytování studentům a zamezuje volný pohyb nepovolaných osob. Díky umístění budovy a komfortnímu prostředí pokojů a společných prostor si tuto ubytovnu oblíbili zejména studenti Palackého Univerzity, ale i ostatní studenti zde naleznou potřebné zázemí pro řádné studium na vysoké škole.
Správce budovy je vždy k zastižení na mobilním telefonu i mimo svou pracovní dobu.

MOŽNOSTI & SLUŽBY

  • Pronájem jedno, dvou a třílůžkových pokojů
  • Free Wi-Fi

CENA

  • Jednolůžkový pokoj 3000 Kč/měsíc
  • Dvoulůžkový pokoj 2000 Kč/měsíc a lůžko
  • Třílůžkový pokoj 2000 Kč/měsíc a lůžko

Návštěva je zajištěna ihned, po zaslání poptávky nebo telefonickém hovoru, 602 730 917. Veškeré profesionální služby naší společností jsou bez jakékoli provize. Našim cílem je poskytnout studentům podporu při úspěšnému startu do studentského života.

Těšíme se na spolupráci.